Používáním webu i-kultura.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
Festival United Islands of Prague slaví 15 let a letos proběhne na 15 scénách 22. až 24. června v Karlíně. Společně s Davidem Kollerem bude hledat i novou hvězdu.

„Festival United Islands má už od začátku dvě poslání. Primárně jsme chtěli, aby v letní Praze zazněla multižánrová hudba po vzoru ostatních metropolí, ve kterých se setkávají muzikanti a hudební fanoušci z nejrůznějších koutů světa. A také si přejeme poukázat na to, že hudební scéna stále produkuje nové kvalitní umělce. Proto pro nás bylo vždy důležité, abychom divákům představili také vycházející hudební talenty,” tvrdí producent festivalu David Gaydečka.

Začínající umělci se mohou hlásit  do neděle 22. dubna na adrese unitedislands.cz/objevy. Z nich pak bude vybráno patnáct, kteří si zahrajou na klubové noci.

Absolutního vítěze vybere odborná porota v čele s Davidem Kollerem. Ten si pak může zahrát na velkém pódiu v hlavním čase hned po hvězdě festivalu.

„Rád se jako objevitel zapojím a dám možnost nové kapele zahrát si s námi na jednom pódiu. Obzvlášť když se festival letos koná v Karlíně, ke kterému mám blízko,“ dodává David Koller, který z Karlína pochází.

Přečteno: 5480x | Sdílet

zdroj: www.aktualne.cz

Hodnocení: 0