Používáním webu i-kultura.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
Zbylí členové kapely Nirvana si znovu zahrají své hity, i když už bez zesnulého zpěváka Kurta Cobaina. Místo něj budou zpívat St. Vincent, Beck nebo Marilyn Manson.

Dave Grohl zasedne za bicí, Krist Novoselic vezme do ruky baskytaru a Pat Smear kytaru. Všichni tři zahrají hity Nirvany na benefiční akci Heaven is Rock & Roll Gala v Los Angeles.

Akce se bude konat v sobotu 4. ledna 2020 a návštěvníci se mohou těšit také na vystoupení Marilyna Mansona, L7 nebo Cheap Trick.

Výdělky z akce půjdou na The Art of Elysium, kteří podporují lidi v těžkých životních situacích jako jsou nemoci, hospitalizace, když přijdou o domov a jiné krize. Vstupenky na akci také něco stojí. Nejlevnější jsou za 200 dolarů, což je v přepočtu 4560 Kč (na vzdálený balkón), ale koupit si můžete i Elysium Ticket Package za krásných 100 tisíc dolarů. V přepočtu 2,3 miliony korun.

Přečteno: 17110x | Sdílet

zdroj: www.ireport.cz

Hodnocení: 5