Používáním webu i-kultura.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
S velkou radostí můžeme za celý náš redakční tým portálu i-Kultura.cz oznámit, že aktuální vydání kompilačního CD 'Rock Forever' bude distribuováno mimo jiné i na dvou nejprestižnějších českých festivalech - Rock for people a Aerodrome!

Lana Del Rey, Macklemore, Nine Inch Nails, Wiz Khalifa, Limp Bizkit a mnoho dalších - to je festival Aerodrome v Panenském Týnci, který se bude konat ve dnech 28.-30. června. O necelý týden později si na letišti v Hradci Králove v rámci festivalu Rock for people vychutnáte kapely jako Enter Shikari, The Prodigy, Volbeat, Skillet nebo třeba The Kooks!

Na obou těchto akcích se bude pohybovat náš redakční tým a ZDARMA bude návštěvníkům rozdávat naše kompilační CD, které se tak dostanou do rukou obrovskému množství posluchačů.

Jsme moc rádi, že tato spolupráce vyšla a organizátorům obou festivalům za ni děkujeme. S celou redakcí věříme, že si kapely, které jsme v rámci kompilace označili jako talentované nebo jsou čerstvými objevy, najdou své nové publikum a zaujmou opravdu široké spektrum posluchačů, ať už mezi tisíci návštěvníky Rock for people nebo Aerodromu, ale i v nejbližší budoucnosti každé s kapel :)

Tak létu a dobré muzice zdar! Vidíme se v Hradci Králové a Panenském Týnci!

Přečteno: 14110x | Sdílet

Hodnocení: 5