Používáním webu i-kultura.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
Šest let uplynulo od dosud posledního koncertu The Prodigy na Rock for People, nyní mohli fanoušci slavit, protože se britská skupina konečně vrátila zpět. Mezi dalšími vystupujícími druhého dne byli Rodriguez, Marmozets nebo Blossoms.

Hlavní hvězdy festivalu, The Prodigy, přilákaly k pódiu drtivou většinu návštěvníků, málokdo si nechal koncert plný strhující atmosféry, světelné show a hromady laserů ujít. Formace nabídla průřez toho nejlepšího ze své tvorby, včetně velkých hitů.

Parádní světelná show vypaluje sítnice, zvuk je vyvážený už od první skladby a legendy nejen devadesátých let rozehrávají energický set plný stadiónových hitů i vypalovaček z posledního alba. Svou pozici čelních představitelů elektronické hudby Britové potvrdili.

Úspěchu dosáhl i detroitský písničkář Sixto Rodriguez s kloboučkem a svářečskými brýlemi. Ten se proslavil díky filmu Pátrání po Sugar Manovi. Z jeho projevu bylo patrné, že je mu v kontaktu s publikem dobře.

Ani čeští muzikanti nezklamali. Na festivalu vystoupil Xindl X po boku Sabiny Křovákové, kteří šířili lásku, naopak o dost víc ostřeji se do toho, již tradičně, pustili Hentai Corporation v čele s Radkem Škarohlídem.

 

 

Přečteno: 4300x | Sdílet

Hodnocení: 0