Používáním webu i-kultura.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
Po beznadějně vyprodaném dubnovém koncertu v O2 areně si čeští metaloví fanoušci užijí 18. srpna koncert pod širým nebem. I tentokrát dostanou aktuální desku Hardwired … to Self-Destruct jako MP3 nebo nosič. Čeká je i další překvapení.

Před necelým půl rokem nadchla Metallica svou interpretací Jožina z bažin největší halu v republice vyprodanou až po střechu. Nyní jedna z nejslavnějších metalových kapel potvrdila návrat do Evropy se svým WorldWired Tour. Prostřednictvím velkolepých koncertů pod širým nebem se představí na stadionech, v parcích, letištích, dokonce i na zámku. Série koncertů se uskuteční v období května do srpna příštího roku, vstupenky ale budou k mání už za pár dní.

K lístku nová deska a záznam z koncertu

„Stejně jako u většiny koncertů turné WorldWired obsahuje každá zakoupená vstupenka výběr standardního fyzického nosiče nebo standardní digitální verze desátého a současného alba kapely Hardwired… to Self-Destruct,“ potvrdil Petr Novák z pořadatelské společnosti Live Nation. Všichni držitelé vstupenek si navíc budou moci zdarma stáhnout MP3 se záznamem z navštíveného koncertu. Ten bude smíchán a masterován týmem, který se podílel na albu Hardwired … to Self-Destruct.

Metallica v Evropě vystupovala naposledy v květnu. Na 29 místech po celém kontinentu se jí podařilo zlomit rekord v návštěvnosti. Během nového turné zahraje pětadvacetkrát ve dvaceti zemích. Navštíví i některé destinace, které minule vynechala – například Brusel, kde byla naposledy před třiceti lety.

Všechny koncerty, jedna vstupenka

Speciálními hosty na všech koncertních zastávkách budou skupiny Ghost a Bokassa. Skalní příznivci kapely si budou moci za přibližně 15 tisíc korun pořídit limitovanou nepřenosnou vstupenku, která jim umožní navštívit všechny koncerty v rámci turné.

Ceny pražského vystoupení, které se uskuteční 18. srpna, začínají na 1500 korunách. Ke každé vstupence návštěvníci dostanou také album Hardwired…to Self – Destruct, a to buď v digitální, nebo fyzické podobě.

Živoucí legenda

Metallica vznikla v roce 1981. Založili ji bubeník Lars Ulrich s kytaristou a zpěvákem Jamesem Hetfieldem. Skupina se stala se jednou z nejvlivnějších a komerčně nejúspěšnějších rockových kapel v hudební historii. Během své kariéry skupina prodala okolo 110 milionů alb.
Zdroj: https://www.denik.cz/hudba/legendarni-metallica-se-pristi-rok-vrati-do-evropy-v-srpnu-vystoupi-i-v-praze-20180924.html


Zdroj: https://www.denik.cz/hudba/legendarni-metallica-se-pristi-rok-vrati-do-evropy-v-srpnu-vystoupi-i-v-praze-20180924.html


Zdroj: https://www.denik.cz/hudba/legendarni-metallica-se-pristi-rok-vrati-do-evropy-v-srpnu-vystoupi-i-v-praze-20180924.html

Přečteno: 4590x | Sdílet

zdroj: deník

Hodnocení: 0