Používáním webu i-kultura.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
Antonova je nový hudební projekt na české scéně tvořené manžely Hanou a Filipem Antonovými. V jejich tvorbě sází na silné melodické linky, poeticky zasněnou atmosféru a pulzující elektronickou produkci.

Tuto zdánlivě nesourodou směsici umocňuje jejich záliba v excentrické módě.

Všechny tyto prvky vměstnali do jejich prvního videoklipu k písni Nevšední, která je výzvou pro všechny, kteří se bojí být sami sebou. V klipu vidíme metaforické proměny lidí, ukrývajících se pod nevýraznou šedou slupkou, do barevných osobností plných radosti. “Ve videoklipu jsme vystřídali nejspíš celý obsah našeho šatníku, který odráží i naši vlastní proměnu v průběhu let, kdy jsme i my postupně přijali naši nevšednost a přestali jsme se snažit naplnit očekávání ostatních,” říká duo.

Na pomoc si pozvali zpěváka Tuzexe ze skupiny Smrtislav. Ten je v očích kapely naplněním představy o svobodném člověku, který je sám sebou a nebojí se reakcí okolí. Jako rockový šotek skladbu i klip odlehčuje svou nenucenou a vtipnou osobností.

Jejich debutový klip, který vydali 21. 11. 2018 si můžete prohlédnou na YouTube:

https://youtu.be/tL9VSA3UP84

 

Facebook: http://www.facebook.com/AntonovaOfficial

Instagram: http://www.instagram.com/antonova.official

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCfU4snFW5mBGC-OETFTts8w

Přečteno: 2640x | Sdílet

Hodnocení: 5