Používáním webu i-kultura.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
Festival Rock for People oznámil první jméno pro příští sezónu a začal opravdu ve velkém. Do Hradce Králové v létě zamíří legendární Bring Me The Horizon.

Rock for People v roce 2019 oslaví jubilejní 25. ročník a kapely pro příští rok se pořadatelé rozhodli oznámit trochu netradičním způsobem. Připravili si festivalový adventní kalendář, který každý den až do 24. prosince odkryly jednoho nového interpreta. Prvním jménem byly Bring Me The Horizon, což byl bezpochyby předčasný vánoční dárek pro nespočet fanoušků rocku i metalu.

Bring Me The Horizon vydali své první album Count Your Blessings v roce 2006 a od tohoto deathcoreového počinu ušli dlouhou cestu. Nejen že si získali uznání a popularitu snad ve všech koutech světa, ale také vystřídali hned několik hudebních žánrů. Jejich šesté studiové album ponese název Amo a vychází 11. ledna 2019. Bring Me The Horizon z něj zatím vypustili ven singly Mantra a Wonderful Life.

Rock for People se jako obvykle odehraje na letišti v Hradci Králové a bude se konat ve dnech 4. – 6. července 2019. Vstupenky na festival je možno zakoupit na oficiálních stránkách Rock for People a webu GoOut.

Přečteno: 4360x | Sdílet

Hodnocení: 0