Používáním webu i-kultura.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
Už jste viděli nový klip Miracle od ostravské party The Truth Is Out There? Ten je v pořadí už třetí oficiální video z aktuální desky All Little Revolutions! A opravdu se vizuálně, minimálně na české poměry, velmi povedl.

Ostravská parta The Truth Is Out There má odehráno více než 300 koncertů po celé České republice, ale i Slovensku, Anglii nebo Polsku. Mezi největší úspěchy patří předskakování hudebním velikánům (Killswitch Engage, Bring Me The Horizon, The Qemists) a hraní na předních českých festivalech, jako jsou Rock For People, Brutal Assault, Colours Of Ostrava, Mighty Sounds. Kapela má natočených několik videoklipů, na vlastní náklady vydala dvě EP "The Truth Is Out There“ (2011) a "Strange Game…“ (2013) a dvě plnohodnotná alba „Lighthouses“ (2015) a "All Little Revolutions" (2019). Přdevším díky neskutčně energickým koncertům si tato parta získala širokou fanouškovskou základnu a taky velice slušné renomé i mezi hudebními kritiky.

Nejnovější videoklip Miracle připravovala kapela s novým tvůrčím týmem. Oproti předchozím klipům, které kapela vždy točila se svým kamarádem Michalem Hvězdou a vymýšleli si tak nějak sami, tentokrát podle svých slov zvolili spolupráci s ostříleným Radimem Věžníkem. Ten je sám oslovil s už vymyšleným scénářem, který se kapele moc líbil, takže vše nechali kompletně v jeho režii. "S výsledkem jsme moc spokojeni. Miracle je jedna s malých revolucí odehrávající se jak v naší současné tvorbě, tak i v našich životech," říká kapela.

Odkaz na videoklip MIRACLE: https://www.youtube.com/watch?v=RrCAO0QJy4g

Celá deska je k poslechu nebo ke koupi digitálně i fyzicky na našem webu https://www.ttiot.net/

Přečteno: 7070x | Sdílet

Hodnocení: 5